REFERENCE

Jsme na trhu od roku 2006. 

Jsme členy Realitní komory České republiky.

Sídlo: reality-BV s.r.o., Masarykova 1293, 560 02 Česká Třebová 

Ing. Václav Beran
tel.: +420 776 773 380

e-mail: vaclav.beran@reality-bv.cz

IČ: 27535746, DIČ: CZ27535746

www.reality-bv.cz 

 

Byt 3+1, Ústí nad Orlicí - Heranova 

Se službami pana Ing. Václava Berana jsme byli velmi spokojeni. Vybrali jsme si ho pro prodej našeho bytu, který nám v minulosti pomohl získat. Oceňujeme především jeho nenásilnou avšak účinnou formu jednání. Využijete-li jeho služby, rychle zjistíte, že mu můžete plně důvěřovat a že vše půjde správným směrem. Byt jsme prodali do třech týdnů i za vyšší cenu, kterou nám pan Beran doporučil. Zajistil vše potřebné pro převod nemovitosti a dohlížel nad finančním vyrovnáním. Velmi zajímavá cena jeho služeb je jen pomyslnou třešničkou na dortu. Realitní služby pana Ing. Václava Berana můžeme opravdu doporučit a bude-li příležitost, oslovíme jej i v budoucnu.

manželé Hrabčukovi, Ústí nad Orlicí 

 

Byt 3+kk, Ústí nad Orlicí - Popradská

Dobrý den pane Berane,

dovolte, abych Vám touto cestou poděkoval za skvělou spolupráci při prodeji mého bytu v Ústí nad Orlicí.
Spolupráce byla víc než výborná, nemám sebemenší připomínky. Jen samou chválu. Prodej proběhl
bez komplikací a dovolím si tvrdit "v rekordním čase". Ještě jednou moc děkuji.
S pozdravem 

Miroslav Faltejsek 

 

Byt 3+kk, Česká Třebová - Moravská, 1+1 Hradec Králové  

Pana Ing. Václava Berana ze spolecnosti reality-BV s.r.o. jako realitního makléře ráda doporučuji. Pomohl mi jak pri nákupu, tak prodeji nemovitosti. Oceňuji jeho férove jednání a ochotu pomoci, což v tomto oboru podnikaní neni tak obvykle.

Pěkný den, A. Vaničková 

 

Chata, Rybník u České Třebové    

Vážený pane Berane, rád bych Vám ještě jednou poděkoval za vstřícné a rychlé jednání, které se týkalo prodeje mé nemovitosti. Hlavně bych znovu ocenil Vaši profesionalitu, komunikaci s oběma stramami, přípravu veškeré dokumentace. 

Jsem velmi vděčný i za vyhotovení daňového přiznání, se kterým bych měl další práci.

Celý prodej proběhl rychle, spolehlivě a ke spokojesti obou stran. Dodnes mezi mnou a a kupujícími panují dobré vztahy a to je myslím důkazem všeho.

Buhumil Kšír

 

Dobrý večer,

rád bych vyjádřil spokojenost s Vašimi službami. Rychlá komunikace, optimální výběr a nabídka klientů a realizace nájmu bez problémů. S klienty jsem spokojen. V případě potřeby se rád na Vás opět obrátím.

Josef Rössler 8-)

 

Dobrý den,
přes reality-BV s.r.o. jsme prodávali náš dvoupokojový byt. Samotná realizace prodeje byla velmi rychlá, do 14 dnů jsme uzavřeli smlouvu o prodeji. Velmi oceňuji profesionální servis a ochotu pana Berana a jeho služby mohu upřímně doporučit dalším zájemcům. Velkou výhodu vydím také v tom, že reality-BV s.r.o. působí v oblasti Ústeco/Orlicka po řadu let a mají v tomto regionu výbornou reputaci.

S úctou Pavel Janda

 

Dobrý den,
se službami Vaší realitní kanceláře jsem byl spokojen, ochota, vstřícné jednání.

Děkuji Smolík.

 

Služby této kanceláře jsem využil jak při prodeji, tak i při koupi nemovitostí. Jednání kanceláře je na profesionální úrovni, jasné stručné a hlavně co se dojedná, to platí. Fixní provize jak při prodeji tak při koupi nemovitostí jsou velice příznivé a jsou v ní obsaženy veškeré služby při realizaci zakázky. Zákazník dostane e-mailem kupní smlouvu ke kontrole a poté se sejde s protistranou při podpisu smlouvy. Z těchto důvodů doporučuji tuto kancelář všem zájemcům o koupi či prodej nemovitostí.   

Spokojený zákazník Petr Končický  

 

Přes reality-BV s.r.o. jsem prodávala třípokojový byt v Ústí nad Orlicí. Nejvíce si na celé transakci cením profesionality a flexibilního přístupu pana Berana. Nemalou výhodou jeho služeb je výborně zmapovaná znalost regionu Ústeckoorlicka, což přináší velkou šanci pro nalezení nejoptimálnějšího klienta. S jeho službami jsem byla velmi spokojená, je to člověk na správném místě a mohu ho upřímně jen doporučit dalším zájemcům.

L. Chaloupková.

 

Pana Ing. Berana jako realitního makléře určitě doporučuji. Oceňuji především jeho seriózní jednání, spolehlivost, ochotu, připravenost a smysluplnost jeho jednání. Naše zakázka i přes nestandartní okolnosti proběhla ke spokojenosti obou stran.  

Michaela Křibská 

 

Spolupracovali jsme s panem Beranem při koupi domu v Dlouhé Třebové a byli jsme velmi spokojeni. Pan Beran nám vysvětlil vše, co bylo potřeba vědět, nebyl problém se na ničem dohodnout a vše proběhlo opravdu tak, jak bylo slíbeno. Vážíme si profesionálního a zároveň přátelského přístupu při komunikaci. Jeho realitní kancelář tedy rozhodně doporučejeme za opravdu férový přístup, podmínky a rychlé jednání.
D. Štarman, M. Vašíčková  

 

Dobrý den, ráda jsem využila vaše služby. Jste člověk opravdu milý a máte zájem hlavně plnit požadavky klientů .
Mějte hezký den
S pozdravem
Dana Schnebergerová 
.
.
Se službami pana Ing. Václava Berana jsme byli velice spokojeni.
Velmi vstřícné profesionální jednání a přátelský přístup.
I při uzavření smlouvy a vyřízení všech náležitostí, nám pan Beran
ochotně pomohl s věcmi, které byly nad rámec jeho povinností.
Pana Berana můžeme jen doporučit a pokud v budoucnu
budeme potřebovat realitní služby, víme na koho se obrátit.
Polmanovi, Ústí nad Orlicí - nákup nemovitosti

 

"Po několika špatných zkušenostech s realitkami jsem se zařekl, že s realitkou jednat již nehodlám (ať již jako kupující nebo prodávající). Pan Beran mne přesvědčil, že skutečně stále existují vyjímky a najdou se i velice seriózní makléři, kteří si svým profesionálním přístupem dokáží získat klientovu důvěru. Služby realitní kanceláře Reality-BV s.r.o. mohu s klidem doporučit. Roman Coufal, Ústí nad Orlicí"

 

Při koupi bytu jsme využili služeb reality BV pana Berana. Byli jsme moc spokojeni. Oceňujeme jeho spolehlivost, vstřícné, přátelské a profesionální jednání. Můžeme ostatním jen doporučit.
Děkujeme Kropáčkovi

 

Se službami pana Ing. Václava Berana jsme byli spokojeni. Obrátili jsme se s prodejem našeho bytu právě na pana Berana, protože to byl on, kdo nám byt v minulosti prodával. Zároveň jsme s ním spolupracovali při koupi nového domečku. Oceňujeme jeho schopnosti skloubit Prodej bytu / Koupě domku ke spokojenosti všem zúčastněním. Zajistil vše potřebné pro převod nemovitosti a dohlížel nad finančními toky. Se službami jsme byli velmi spokojení a můžeme tímto doporučit dalším zákazníkům.

Stránský 

 

Prodávající byl docela komplikovaný případ a Ing. Beran stále hledal cesty, jak dotáhnout koupi do zdárného konce, což se nakonec podařilo. V dnešním světě není snadné najít seriozní a zároveň cenově přijatelnou firmu. Mně se to v případě reality-BV podařilo a jsem ráda, že jsem se obrátila právě na ni.
Doporučuji tedy s klidným srdcem služby realitní kanceláře reality-BV vedené Ing. Beranem Václavem.
Děkuji
Anna Stejskalová 

 

Pane Berane, dobrý den. Přesvědčila jsem se, že doporučení na Vás bylo pravdivé. Vysoce profesionální přístup, Vaše velmi příjemné vystupování, velmi kladně hodnotím řešení vzniklých problémových situací, závěrem naprostá spokojenost bez výhrad. Pokud bude příležitost, určitě Vás doporučím. S přáním pěkného dne

Pecinová Marie

 

Dobrý den,

    ráda bych touto cestou upřímně a především s doporučením pro další klienty realitní kanceláře Reality-BV poděkovala Ing. Václavu Beranovi za veškeré služby při prodeji našeho domu a současné koupi bytu v České Třebové. Náš tzn. "kulový blesk" proběhl v rekordním čase a naprosto bez problémů díky profesionálnímu postupu pana Berana. Oceňuji kvalitní fotografie nemovitosti pro inzerci, naši následnou komunikaci telefonicky a e-mailem i v podvečerním čase a o víkendech, po celou dobu jsem byla neustále informována o všech akcích i jednáních se zájemci o koupi domu a stejně tak probíhalo i souběžné jednání s prodejcem bytu. Na všechna jednání do banky, na matriku, finanční správu i k dodavatelům energií nás makléř ochotně dovezl, poradil rovněž s právními a daňovými podklady až po konečný podpis kupních smluv a zajistil i osobní účast při předávání nemovitostí včetně kompletních protokolů. Jsem velice spokojená se službami realitní kanceláře pana Ing. Václava Berana, prodávala jsem s touto realitkou opakovaně, proto mohu její služby všem zájemcům doporučit! 

Ilona Doubravová

 

Můžeme potvrdit, že v prodeji naší nemovitosti sehrál kladnou roli realitní makléř Ing. Beran. Jeho zkušenosti, spolu s profesionalitou a klidnou povahou i zpětně hodnotíme jako devizu, která se v případě komplikovaného prodeje osvědčila.

Jana a Milan Bednářovi
.

Dobrý den, pane Berane,

Vaše služby jsou 100 procentní, máte zájem jak o klienta, který prodává, tak i o klienta, který kupuje.

Vždy se stanete na určitou dobu součástí jejich životů.

Já u Vás prodávala dvakrát a jednou kupovala a nemám žádné připomínky.

Pokud bych potřebovala, určitě se zase obrátím na Vás, protože svou práci děláte od A až po Z :))

Děkuji, pěkný den

 

Felcmanová

 

 

Dobrý den pane Beran, 

 

Chtěl bych Vám touto cestou poděkovat za Váš profesionální přístup při prodeji bytu, za ochotu a vstřícné jednání i při řešení převodů energií ( ČEZ , RWE , atd. ). Rád Vaše služby doporučím jiným zájemcům. Děkuji a s pozdravem 

Karlík Jaroslav

 

 

Prodal jsem prostřednictvím realitní kanceláře pana Berana rodinný dům v České Třebové, velmi oceňuji jeho vstřícnost, spolehlivost a znalosti místního trhu s nemovitostmi. Slova naprostá spokojenost to asi plně vystihují. Tímto bych mu chtěl ještě jednou poděkovat.


Jiří Škop

 

Vážený pane Berane.

Rádi bychom Vám tímto poděkovali za úspěšně zrealizovaný prodej naší nemovitosti.

Setkali jsme se s velice vstřícným, přátelským a spolehlivým jednáním, Vaše vystupování bylo vždy profesionální, ochotné a seriózní.

Po celou dobu jednání jsme byli z Vaší strany podrobně informováni o probíhajících akcích a jednáních se zájemci u koupi naší nemovitosti.

Rovněž uzavření kupní smlouvy a vyřízení náležitostí spojených s prodejem proběhlo pro všechny zúčastněné strany bez problémů a komplikací.

Byli jsme s Vámi velice spokojeni, a proto můžeme Vaše služby všem případným zájemcům vřele

doporučit.


S přátelským pozdravem Libuše Kuličková a Jiří Fišar 

 

Dobrý den, děkuji za rychlé prodání bytu. Spolupráce byla na vysoké úrovni s veškerým zajištěním potřebných náležitostí. Jednání s Vámi bylo vždy příjemné a bezproblémové. V případě potřeby se na Vás rád s důvěrou obrátím. Děkuji Jaroslav Kysela  
.
.
.
Při prodeji rodinného domu v Opatově jsem po několika návštěvách realitních makléřů zvolil služby realitní kanceláře Reality BV - Václav Beran.
Transparentní cena,férové jednání a naprosto ukázkový přístup jak k prodávajícímu tak i kupujícímu. Při prodeji nemovitosti se objevilo i pár problémů,které pan Beran vyřešil i nad rámec svých povinností.
Pokud budu někdy řešit nákup nebo prodej nemovitosti určitě využiji opět služeb pana Berana.
Knol R   

 

Dobrý den, pane Berane, moc děkujeme za Vaši výbornou práci, vše probíhalo velmi rychle, komunikace byla perfektní.Ať se Vám daří.
S pozdravem Olga Ejemová 

.

.

Dobrý deň, spolupráca s pánom Beranom bola naprosto bezproblémová a dokonalá. Keďže to bol náš prvý predaj, nevedeli sme, čo všetko je potrebné zariadiť a vybaviť a pán Beran nám všetko ochotne a podrobne povysvetľoval. Určite doporučujeme a v prípade potreby sa na jeho služby znova obrátime.

S pozdravom, Iveta Čižinská

 

Dobrý večer pane Ing. Berane,
chtěli bychom Vám poděkovat za Vaši skvělou spolupráci při prodeji domu a koupě bytu. S Vašemi službami jsme byli velmi spokojeni a oceňujeme Vaše vstřícné a ochotné jednání. Určitě bychom Vaše služby doporučili všem dalším zájemcům.

S pozdravem Šedovi

 

Při prodeji bytu jsme zprostředkování svěřili firmě Reality-BV.cz p. Berana. Prodej proběhl rychle, bez problémů, se znalostí věci. Takže spokojenost, mohu jen doporučit.
 
Oldřich Kunvalský
Ústí nad Orlicí
P. S. Pro Vás: chci Vám tímto ještě za sebe i manželku poděkovat za profesionalitu a solidnost, díky. O. K.
.
.
Pane Berane,
děkuji Vám za úspěšný prodej mého domku s garáží a zahradou. Spolupráce s Vámi byla z Vaší strany profesionální a bez komplikací. Vše probíhalo podle dohodnutých pravidel.
Oceňuji vstřícnost a ochotu při mém problému, který byl zjištěn dodatečně na katastrálním úřadu. Děkuji za pomoc při dodatečném zpracování pasportu stavby doporučením na stavaře, který mi dokumentaci zpracoval. A také za vyřešení následného problému kupujícího s hypotékou.
V případě, že bych potřebovala v budoucnu službu realitní kanceláře, ráda se opět obrátím na Vás.
S pozdravem
Vaše klientka
Kučerová.

 

Dobrý den, 
"Myslím, že jsme měli velké štěstí, když jsme koupi nemovitosti řešili přes pana Berana. Charakterizovala bych ho slovy: ochotný, slušný, pečlivý, poctivý, flexibilní. Komunikace s ním byla rychlá, „papírování“ bezproblémové. Co víc si u zařizování vlastního bydlení přát. :)

Ještě jednou za všechno díky!"

S pozdravem Monika Andrlová

 

 

Za mě jako klienta/kupce mohu vyjádřit pouze spokojenost se všemi provedenými úkony p. Berana - vše proběhlo hladce, bez jakýchkoliv problémů a hlavně velmi rychle.

Reakce na dotazy a dokumenty byla téměř okamžitá od první fáze prohlídky nabízené nemovitosti až po vystavení všech potřebných dokumentů po prodeji nemovitosti.
Tímto p. Beranovi děkuji a mohu jeho služby pouze doporučit..
S pozdravem R. Falta

 

 

Chtěla bych poděkovat panu Beranovi za perfektní zastupování při prodeji domu. Byla jsem velice spokojena. Vše proběhlo rychle a k mé plné spokojenosti.
Pana Berana mohu doporučit.
Šilarová

 

 

Výhody prodeje nemovitosti prostřednictvím Reality BV s.r.o.

- od počátku jednání velmi dobrý  přístup makléře

- jasné a přesné popsání postupů v zadaném procesu prodeje

- velmi dobrá znalost realitního trhu

- velmi přesné stanovení reálné prodejní ceny nemovitosti

- kompletní zajištění administrace prodeje

- minimální administrativní požadavky na prodávajícího 

.

Pavel Kovář

 

 

 

 

 

 

 

Najdi domov

Zadejte město nebo ulici:

Volejte 776 773 380 Ing. Václav Beran